KİRALAMA SÜRECİ

6 adımda 

karavan

kiralama

Karavan kiralama süreci ile ilgili kafanıza takılan her bir soru için telefonunuzu bekliyor olacağız. Doğa ile kalın!

01

Rezervasyon Talebi

İletişim numaramız ya da karavan kiralama formu aracılığıyla tarafımıza rezervasyon talebinizi iletmeniz durumunda süreç başlamaktadır.

02

Sözleşme’nin Tarafınıza Gönderilmesi

Rezervasyon talebiniz sonrasında mail ve WhatsApp aracılığı ile sözleşmenin bir örneği tarafınıza gönderilmektedir. Böylece 3 sayfadan oluşan sözleşmemizi incelemek için yeterli süreye sahip olmuş olacaksınız.

03

Rezervasyon Ücretinin Yatırılması

Sözleşmeyi inceledikten sonraki aşamada rezerve etmek istediğiniz tarihlerin toplam ücretinin %30’i banka yolu ile şirketimizin hesaplarına gönderilmesi ile belirtilen tarih aralığı adınıza rezerve edilmektedir. 

04

Aracımızın Müşteriye Teslimi

Rezerve ettiğiniz tarih geldiğinde teslim noktasında yaklaşık 45 dakikalık bir mini eğitim ile karavanın ile seyahat halinde ya da konaklama esnasında gerekli olan bilgiler tarafınıza verilecektir.

Daha önce incelemiş olduğunuz sözleşme tekrar gözden geçirilip imzalanarak, Emniyet Genel Müdürlüğü KABİS (Nedir bu KABİS?) sistemine bildirilmek üzere kimlik bilgileriniz alınacaktır. Sözleşmede belirtilen ücret ve depozito miktarı araç teslim edilmeden önce tarafımıza ödenir.
 

Bütün bu işlemlerden sonra, araç dezenfekte edilmiş ve temiz haliyle tarafınıza teslim edilecektir. 

05

Tatil Dönüşü Rutin Kontroller

Tatil dönüşünüzde çalışır ve sağlam halde verilmiş olan karavana ait demirbaşlar kontrol edilerek temizlenmiş bir şekilde tarafınızdan teslim alınır.

06

Depozito İadesi

Aracın teslimi esnasında almış olduğumuz depozito bedeli herhangi bir ceza, ihlal vs durumları yoksa araç tesliminden 15 gün sonrasında tarafınıza tam şekilde iade edilir.
KARAVAN KİRALA