Karavan Kiralama

Karavan kiralama fırsatıyla doğa ile buluşmana geç kalma !

Hala otel tatillerinizden sıkılmadınız mı ? Lumos Karavan ile konforlu ve özgürce seyahati deneyimlemeye hazır olun. Bu seferki tatiliniz diğerlerine benzemeyecek. Doğa ile iç içe olmanın, evini dilediğin yere götürebilmenin keyfine karavan kiralama ile varacaksınız. Araçlarımız sadece yazın seyahat edebilmeniz için değil kışın zorlu şartlarına karşı da tam anlamıyla hazır olarak sizleri bekliyor. Bu doğa buluşması için yerinizi erkenden ayırtmanızı tavsiye ederiz.

Lumos Karavan en çok tercih edilen motokaravan modellerini filosunda barındırmaktadır. Motokaravan kiralama talep formu ile bizlere ulaşabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilir ya da kafanıza takılan soruları sorabilirsiniz. Talebinizin tarafımıza ulaşmasından sonra kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız sizlere geri dönüş yapacaktır.

Karavan deneyimini yeni yaşayacak olan müşterilerimize diledikleri taktirde seyahat rotaları ve konaklama alanları belirleme noktasında yardımcı oluyoruz. Bu hizmeti de büyük bir keyifle veriyoruz. Hayallerinizi daha fazla ertelemeden bizimle iletişim geçin.

Kiralık Motokaravan Özellikleri

3-4 kişilik konaklama kapasitesine sahip olan motokaravanlar herhangi bir kamp alanına bağlı olmaksızın tatilinizi sürdürebilmenize olanak sağlamaktadır. Yakıt sarfiyatı da çekme karavanlara göre daha düşük olacaktır. Şehir hayatından uzaklaşabilmeniz için en konforlu ve hızlı çözüm karavan kiralamadır.

Motokaravan kiralama hizmeti aldığınız araçlarımız standart olarak mutfak, tuvalet, banyo, yatak ve oturma alanlarını barındırmaktadır.Dış mekan için piknik tüpü, iki adet kamp saldalyesi ve büyük boy portatif kamp masası bulunmaktadır. Opsiyonel olarak internet hizmeti Turkcell Superbox ile sağlanmaktadır.

Araçlarımızın hepsi sigorta ve kasko güvencesi altındadır.

Karavan Kiralama Rezervasyon Formu

Karavan Kiralama İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Evet filomuzdaki kiralık karavan B ehliyet ile kullanılabilir.

Henüz çekme karavan kiralama hizmeti vermemekteyiz. Her ne kadar 750 kg altındaki çekme karavanlar ile seyahat edebilmek için B sınıfı ehliyet yeterli olsa da römork ile seyahat edilmesi durumu tecrübe sahibi olmayan kişiler için sıkıntı yaratabilir. Bu hususun göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

KARAVAN KİRALA