Lumos Karavan

Muğla’nın göz bebeği, cennetten bir parçayı anımsatan Akyaka’da tatile çıkmayı istemez ki?

Tertemiz sularda yüzmeden su sporlarına, kamptan balık tutmaya kadar pek çok etkinlik yapabileceğiniz Akyaka karavan kiralama yoluyla tatil yapılabilecek en güzel yerlerden biridir.

Akyaka karavan kiralama planınız için en uygun mevsim yaz ayı olacaktır.

akyaka kiralık karavan

Akyaka Karavan Kiralama Talep Formu

Akyaka'da Neler Yapılabilir?

  • Akyaka karavan kiralama ile ulaşabileceğiniz Azmak Nehri (Kadın Azmağı)’nin buz gibi sularında yüzmek, Akyaka’da yapılacaklar listesinin başında gelir.
  • Akyaka’da yapmanız gereken bir diğer aktivite Azmak Nehri’nin berrak sularında tekne turuna katılmaktır.
  • Akyaka’nın çevresindeki çok sayıda güzel koyu görebilmeniz için, günübirlik koy turlarına katılmak en iyi alternatiftir. Akyaka tekne turu rotaları isteğinize göre seçebileceğiniz  4 seçenekten oluşur. Zamanınız varsa her gün bir rotanın turuna katılabilirsiniz. 
  • Sazlıkların arasında küçük bir maceraya atılmak içinse kano kiralayabilir,
  • Aktivite sonrasında meşhur Akçapınar Tostçu’sunda karnınızı doyurabilirsiniz.
  • Su sporlarıyla ünlü Akyaka’da dilerseniz Kitezone sahilinde kitesurf eğitimi alabilir, ekipman kiralayarak kitesurf yapabilirsiniz.
  • Akyaka’nın muhteşem doğasını keşfederken Akçapınar Köyü’nde bulunan 80 küsür yıllık okaliptüs ağaçlarıyla çevrili Aşıklar Yolu’dunda yürüyüş yapıp, muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz.

En detaylı gezi rehberi için aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.

Akyaka Kamp Alanları ve Gezi Rehberi

Akyaka’da konaklama için en güzel tercih bize sorarsanız  kamp yapmaktır. Adeta cennetten bir parça niteliğinde olan doğasıyla Akyaka karavan kiralama ile yapılacak bir kamp tatiliyle cennetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. İster çadırınızla ister Akyaka karavan kiralama ile edineceğiniz karavanla kamp yapabileceğiniz bazı alanları şu şekilde derledik:

Akyaka Karavan Kamp Alanları

  • Akyaka Orman Kampı

Merkezde, sahile sıfıra yakın konumda, çam ağaçlarıyla kaplı, 300 çadır, 70 karavan kapasitesine  sahip bir kamp alanıdır. Ormanlık alanda konaklanabilecek taş evler de bulunur. Akyaka karavan kiralama ile alanda konforlu bir kamp yapabilirsiniz. Merkezde olması sayesinde etrafta ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz pek çok yer vardır. 8 adet koya sahip olan bu bölgede dilediğinizce denize girebilir, istediğiniz noktada kamp yapabilirsiniz.  Çadırınızı veya karavanınızı yerleştirdiğinizde kamp alanındaki görevliler gelip size bir numara verir. Kamp alanında WC, duş, su, bulaşıkhane, çamaşırhane, gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Fakat elektrik için ekstra ücret ödemeniz gerekir.

Kamp Ücreti:  Yaz sezonu ücretleri; çadır 70 TL , karavan 130 TL , taş evlerde ön sıralar 800 TL +KDV, arka sıralar 700 TL + KDV.

  • Çınar Koyu

Akyaka merkeze 3 kilometre uzaklıktadır. Denize girmek için elverişlidir fakat kumluk bir alan değildir. Uzun kıyısı ve güzel manzarasıyla kamp için çok uygundur. Akyaka karavan kiralama yöntemiyle bu koya gelerek huzurlu bir kamp yapabilirsiniz. Ücretsiz olan kamp alanında, plajda yiyecek, içecek servisi yapan işletmelerden bazı ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  • Azmak Nehri

Ağaçların altında, Azmak Nehri’nin tam dibinde dilediğinizce ücretsiz bir kamp yapabilirsiniz. Akyaka karavan kiralama ile nehir bölgesine gelip, azmağın soğuk sularında serinleyip karavanınızda manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz çadır da atabileceğiniz bu alanda Wc, duş gibi imkanların bulunmadığını unutmamalısınız.

Çadır kampı yapıyorsanız ancak  5-10 dk yürüyüp büyük otoparktaki ücretli WC imkanı bulabilirsiniz.

Kalabalık zamanlarda Jandarma’dan dolayı kamp yapabilmeniz pek mümkün değil notunu da düşmüş olalım normalde kamp alanı harici çadır kurulmasına izin verilmiyor.

Akyaka Kiralık Karavan İletişim Bilgileri

Akyaka varışlı tatilleriniz için Bandırma şubemizden gelecek olan araç ile karavanınızı kamp alanında teslim alabilir ve tatilinize keyifle başlayabilirsiniz.

İstanbul karavan kiralama ya da Bandırma merkezli kiralama ile yola çıkmayı da tercih edebilirsiniz.

Ofis İrtibat Bilgileri: 0534 962 10 70

Görüşmelerimiz online olarak gerçekleşmekte olup teslimat noktası müşterilerimizle birlikte kararlaştırılmaktadır.

KARAVAN KİRALA