İçerik Bulutu

Karavan kiralama Bursa ili için vazgeçilmez tatil alternatiflerinden birisidir. Bütün doğası ve güzelliğiyle hem Bursa’yı hem de civar illerin doğal güzelliklerini kaçırmak istemiyorsanız geç kalmadan yerinizi ayırtın. Keşfedilecek, kamp yapılacak yer bakımından oldukça fazla alternatifiniz bulunmaktadır. Karavan kiralaması yaptıktan sonra gidebileceğiniz karavan kamp alanlarını sizler için aşağıda liste halinde sunuyoruz.

kiralık karavan Bursa

Karavan Kiralama Bursa Talep Formu

Kiralık Karavan Bursa

Bursa karavan kiralama seçeneğiyle neler yapabiliriz, nerelere gidebiliriz gibi sorular kafanıza takılıyorsa aşağıdaki karavan kamp alanlarını değerlendirebilir ve tatilinizi doğanın içinde huzurla geçirebilirsiniz.

Bursa Karavan Kamp Alanları

Misi Köyü’nün hemen girişinde olan karavan kamp alanı şehir merkezine o kadar yakın ki şaşıracaksınız. Bursa merkeze sadece 15 dakika mesafede. Tesis oldukça donanımlı olup sıcak su imkanı, WC, duş, mutfak, çamaşır makinesi gibi imkanlarınız mevcuttur. Yine gri su boşaltımı ve kaset boşaltımı için alanı da bulunmaktadır. Her 4 parsel için 2 musluk ve 16 amper elektrik imkanı sağlanmaktadır. Yeşil bitkiler aracılığıyla parsellerin birbirinden ayrılması bizce çok tatlı olmuş. Güvenlik konusunda da endişe duymanıza gerek yok zira tesisin etrafı çitlerle çevrilerek güvenliği sağlanmıştır.

  • Kocayayla Karavan Kamp Alanı

Kocayayla ücretsiz bir karavan kamp alanı alternatifi olup Marmara Bölgesindeki en yüksek rakıma sahip yayladır. Bu muhteşem yaylamız Bursa’nın Keles ilçesinde bulunuyor. Alanda kafe restoran gibi hizmetleri bulabileceğiniz gibi market, su kaynağı, ve tuvalet imkanı da mevcuttur. Bu sebeplerle hem çadır kampı hem de karavan kampı yapacaklar için cazip bir lokasyondur.

  • Gökova Natural Park

Bursa Keles içerisinde bulunan ve ücretli bir kamp alanı olan Gökova Natural Park doğa içerisinde harika zaman geçirmeniz için güzel bir alternatif. Karavan kiralama Bursa seçeneği ile göletin etrafında kiralık karavanınızla kamp yapabilirsiniz. Tesisin ATV, trap atıcılığı, at biniciliği, bisiklet ve tekne turu gibi faaliyetleri bulunmaktadır.

Bursa Kiralık Karavan İletişim Bilgileri

Bursa karavan kiralama şirketleri arasında yer almasak da Lumos Karavan olarak ücret farkı ile her ile teslimat yapmaktayız. Bandırma şubemizden gelecek olan araç ile kapınızda teslim alabilir ve tatilinize keyifle başlayabilirsiniz.

Ofis İrtibat Bilgileri: 0534 962 10 70

Görüşmelerimiz online olarak gerçekleşmekte olup teslimat noktası müşterilerimizle birlikte kararlaştırılmaktadır.

Karavan kiralama Bursa ili için Karavan Kiralama Fiyatları listesine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Ek olarak aracın transfer ücreti de hesaplanarak fiyata dahil edilecektir.

Karavan kiralaması talebiniz olması durumunda sürecin nasıl işleyeceğine dair bilgi sahibi olmak için yukarıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KARAVAN KİRALA