İçerik Bulutu

Tatil için karavan kiralama İstanbul ilinde oldukça popüler bir alternatiftir. Şehrin bütün yorucu yanını doğanın içinde, bazen yeşilliğin yanı başında, bazense denizin karşısında geride bırakmak birçok İstanbul sakinine nefes aldırabilecek bir etkinlik olacaktır. Kısa hafta sonu kaçamaklarının yanı sıra yıllık izninizi kiralamış olduğunuz campervan ile yollar evinizmişcesine değerlendirebilirsiniz. Hayalinizdeki yavaş akan yaşam çok uzak değil.

kiralık karavan istanbul

İstanbul Karavan Kiralama Talep Formu

Kiralık Karavan İstanbul

İstanbul kiralık karavan seçenekleri ile birlikte keyif alabileceğiniz birçok doğa harikası yeri keşfe çıkabilirsin. Lokasyonundan çok uzaklaşmadan İstanbul ilinin içinde ve civarında olmak üzere değerlendirilebilecek doğa harikası kamp alanları mevcuttur. Sizler için ücretli ve ücretsiz olmak üzere  kamp alanlarından bazılarını derledik.

İstanbul Karavan Kamp Alanları

  • Ağva Greenpark Camping

Ağva’da bulunan bir aile işletmesidir. Denize sıfır olan işletmede 100 karavanlık alan bulunmaktadır. Gideceğiniz döneme göre çok kalabalık olabilir. Özellikle yaz döneminde gidiyorsanız hafta içi gitmeniz biraz daha sakin bir ortamda kamp yapabilmenizi sağlayacaktır. Ücretli bir kamp alanıdır. Duş, tuvalet, elektrik, restoran gibi imkanlar mevcuttur.

  • Camp Rumelifeneri Karavan Kampı

İstanbul’da kalitesi ve doğal güzelliğiyle karavan kamp alanları arasında üst sınıf hizmet veren işletme. Sarıyer Rumelifeneri’nde bulunan kamp alanı şehre oldukça yakın. Karavan kiralama İstanbul seçeneği ile keyifli bir haftasonu geçireceğinize eminiz. Ücretli kamp alanları arasında olan Camp Rumeli içerisinde 2 kapalı bina ve 60 karavan için ayrılmış yer bulunmaktadır. Her bir karavanın yanında özel olarak 16 amper elektrik, su, atık sular için ise gri su boşaltım alanı ve kaset dökme alanı bulunmaktadır.

  • Ömerli Barajı Kamp Alanı

Ömerli Barajı kamp ve karavan için oldukça popüler bir lokasyon ancak burada herhangi bir özel işletme, market vs bulunmamaktadır. Dolayısıyla market dolaplarınızı ve temiz su deponuzu doldurup gitmenizde fayda vardır. Sakin bir zamanda tam anlamıyla huzur bulacağınız bir konumdur.

  • Çilingoz Tabiat Parkı
İstanbul’da yer alan, Çatalca’da bir tabiat parkıdır. Özel işletme tarafından işletilmektedir. At binme, balık tutma gibi faaliyetler gerçekleştirebileceğiniz huzurlu bir alandır. Güncel ücret bilgisi için gitmeden önce arayıp fiyat almanızda fayda var.
 
  • Woody Ville Kamp Alanı
Ücretli kamp alanları arasındadır. Güvenli, ulaşımı kolay ve aileler için de oldukça uygun bir yerdir. Woody Ville İstanbul Şile’de Akçakese köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. Tuvalet, duş, restoran hizmeti bulunmaktadır.
 
  • Bella Kamp
Karavan kiralama İstanbul ile 1 saat mesafede varabileceğiniz bu işletme hafta sonu kaçışları için harika bir fırsat. 20 dönüm arazi içerisinde bulunan kamp alanının etrafı çitlerle çevrili olmasından ötürü güvenlik konusunda da herhangi bir çekinceniz olmayacaktır. Ağaçların gölgesinde rüzgarın tatlı dokunuşları ve önünüzde alabildiğine deniz manzarası size muhteşem bir deneyim sunacaktır. Güzel bir haberimiz var kumsala yürümek ise 5 dk sürüyor.
Kiralık Karavan İstanbul İletişim Bilgileri

İstanbul karavan kiralama şirketleri arasında yer alan Lumos Karavan Üsküdar’da hizmet vermektedir.

Ofis İrtibat Bilgileri: 0534 962 10 70

Görüşmelerimiz online olarak gerçekleşmekte olup teslimat noktası müşterilerimizle birlikte kararlaştırılmaktadır.

Karavan kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.

Karavan kiralama süreci hakkında ayrıntılı bilgiye linkten ulaşabilir ya da iletişim kanallarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Karavan parkı İstanbul lokasyonunda Maltepe Karavan Parkı ‘nı değerlendirebilirsiniz. Karavan park alanıyla ilgili detaylı bilgiyi linkte bulabilirsiniz.

Kiralık çekme karavan İstanbul ili için hazırlık aşamasındadır. Yakın zaman içerisinde faaliyete geçecektir.

KARAVAN KİRALA