Lumos Karavan

Turistik Kapadokya bölgesi ve Peri Bacaları ile nam salmış Nevşehir‘e konuk olalım. Eşi benzeri olmayan coğrafyası, doğal oluşumları, eski medeniyetlere kadar uzanan tarihi dokusu görülmeye değer şehirlerden olan Nevşehir karavan kiralama seçeneği ile gezilebilir.

Ziyaret edilebilecek çok sayıda güzelliğe sahip Nevşehir karavan kiralama yoluyla keşfetmek için harika bir lokasyondur.

nevşehir kiralık karavan

Nevşehir Karavan Kiralama Talep Formu

Nevşehir'de Neler Yapılabilir?

Kiralık karavan Nevşehir‘de kendinize rota çizmeniz için harika bir seçimdir. Nevşehir gezinizde, insanların asırlar önce kayaları oyarak yaptığı Kapadokya Evleri’ni görüp mutlaka balon turuna katılmalısınız! Kapadokya’ daki vadilerin arasında ATV safari yapabilir, Hititlerden Bizanslılara kadar sayısız medeniyetin yaşadığı Yerlatı Şehirleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

Seramik atölyelerinin sık  bulunduğu, Hititler’den günümüze dek süren toprak şekillendirme kültürüyle önemli bir yer olan Avanos’ta çömlek yapım atölyesine katılabilirsiniz. Çömlekçiler Çarşısı’nda Chez Galip’in atölyesinde ücretsiz olarak tezgahın başına geçip şansınızı deneyebilirsiniz.

Kiralık karavan Nevşehir Güvercinlik Vadisi’ne ulaşmanızda ideal bir seçimdir. Burada doğa yürüyüşleri yapıp gün batımını izleyebilirsiniz. Nevşehir kiralık karavan turu rotanızı, çok eski medeniyetlere ait eserleri barındıran Nevşehir Müzesi ve Ürgüp Müzesi’ne çevirebilirsiniz. Göreme’de  etnik halı-kilim galerisi olan,dünyaca ünlü  Galerie İkman’da fotoğraf çektirebilirsiniz.

Nevşehir karavan kiralama fırsatı Ihlara Vadisi’ne gidebilmeniz için büyük bir avantajdır. Dünyanın en büyük kanyonunu Ihlara’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Doğa aşıklarından biriyseniz Nevşehir’de mutlaka kamp yapmalısınız.

Nevşehir kiralık karavan tatili hayal ediyorsanız, tercih edebileceğiniz bazı kamp alanları şu şekildedir:

Nevşehir Karavan Kamp Alanları

  • Güvercinlik Vadisi Kamp Alanı

İsmini insanların Peri Bacaları’nı oyma yoluyla oluşturduğu güvercin yuvalarından alır. Kapadokya’da bulunan  Güvercinlik Vadisi’nde  ATV turu, at binme, koşu, yoga gibi etkinlikler yapılır. Ücretsiz olarak  kamp yapabileceğiniz vadiye, Nevşehir karavan kiralama hizmetini tercih ederek ulaşabilir ve konaklayabilirsiniz.

  • Aşk Vadisi Kamp Alanı

Kapadokya’da bulunan Aşk Vadisi’nde güneşin doğuşunu ve balonların tamamını seyredebileceğiniz bol manzaralı bir kamp yapabilirsiniz. Aynı zamanda çadır kampı yapabileceğiniz vadide  üst kısımda bulunan tepeleri tercih edebilirsiniz. 

Kiralık karavan Nevşehir Aşk Vadisi’nde kamp yapmak için ikinci bir yöntemdir. Karavanınızda konaklayarak, gözlerinizi Peri Bacaları, gün doğumu ve balon manzarasına açabilir, vadide trekking yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için hazırlıklı gelmeyi unutmamalısınız.

  • Devrent Vadisi Kamp Alanı

Ürgüp ve Avanos yolunda, meşhur deve şeklinde olan Peri Bacası’yla Meryem Ana siluetinin bulunduğu bölgedir. Ücretsiz olarak kamp yapabileceğiniz alana Nevşehir karavan kiralama yoluyla gelip konaklayabilirsiniz. Olağanüstü manzaraları ve yürüyüş imkanıyla farklı bir kamp deneyimi yaşatan alana gelirken tüm ihtiyaçlarınızı hazırlamış olmalısınız. 

  • Avanos Ada Kamping

Avanos ilçesinde, yemyeşil  bir geniş araziye Ada Kamping, Kızılırmak Nehri’ne yürüme mesafesindedir. Çadır ve karavan kampı yapabileceğiniz, WC , duş, ortak mutfak alanı, Wi-Fi gibi imkanlara sahip bir kamp alanıdır. Nevşehir kiralık karavan tatili planınız için hoş bir tercihtir.

Kamp Ücreti: Sezonluk ve resmi tatillere göre değişiklik gösterir. Arayarak bilgi almanız daha isabetli olacaktır.

  • Göreme Kamping Aquapark

Göreme’de  geniş bir açıdan vadiyi görebileceğiniz, donanımlı bir kamp ve Aquapark merkezidir.  7000 m2 alanda 70 karavan ve 50 çadır kapasiteli kamp alanıyla, vadilerin tam ortasında harika manzaralar sunar. WC, duş, elektrik, ortak kullanımlı mutfak, çamaşırhane, kafe, Wi-Fi gibi imkanları mevcuttur. Kiralık karavan Nevşehir‘den bölgeye gelmek için idealdir.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 50 TL, karavan konaklama 90 TL.

  • Panorama Kamping

Göreme’de etrafı Peri Bacaları’yla çevrili, sessiz ve huzurlu bir yerdir. Hem çadırla hem de karavanla konaklayabileceğiniz alanda, kamp boyunca ihtiyaç duyabileceğiniz  her türlü hizmet mevcuttur. Kiralık karavan Nevşehir Peri Bacaları yakınındaki bu kampingde konaklamak için uygun bir seçenektir.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 75 TL.

  • Dilek Camping

Göreme’de, 75 karavan ve 60 çadır kapasiteli geniş alanıyla ile hizmet veren kamping tesisi, etrafı Peri Bacaları’yla çevrili, gürültüsüz, huzurlu bir  kamp ortamı sunar. Nevşehir kiralık karavan hizmetiyle konaklayabileceğiniz alanda  WC, elektrik, duş, ortak kullanımlı mutfak, Wi-Fi,  çamaşırhane, restoran, kafe imkanları bulunur.

Kamp Ücreti: Konaklama fiyatları sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik gösterir.

  • Green Motel & Camping

Göreme’nin Çavuşin Köyü’nde bulunan kamping alanı, Peri Bacaları’nın bitişiğinde, meyve ağaçlarıyla çevrili hem oda , hem karavan hem de çadır konaklamasına olanak veren iyi bir tesistir. Kiralık karavan Nevşehir‘den tesise ulaşıp konaklamak için uygundur. İhtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabileceğiniz imkan mevcuttur.

Kamp Ücreti: Konaklama fiyatları sezonluk ve resmi tatillerde değişiklik gösterir.

Göreme’ye 3 km mesafede olup muhteşem bir vadi manzarasına sahiptir. Çadır ve karavan kampı yapılabilen bu alanda, Nevşehir karavan kiralama hizmetinden faydalanarak karavan tatili yapabilirsiniz.  WC, duş, elektrik, W-Fi, ortak kullanımlı mutfak gibi hizmetler mevcuttur.

Kamp Ücreti: Çadır konaklama 60 TL.

Kiralık Karavan Nevşehir İletişim Bilgileri

Her ne kadar Nevşehir – Kapadokya karavan kiralama firmaları arasında olmasak da Nevşehir çıkışlı ya Nevşehir rotalı tatilleriniz için İstanbul ya da Ankara şubemizden gelecek olan araç ile karavanınızı kapınızda teslim alabilir ve tatilinize keyifle başlayabilirsiniz.

Ofis İrtibat Bilgileri: 0534 962 10 70

Görüşmelerimiz online olarak gerçekleşmekte olup teslimat noktası müşterilerimizle birlikte kararlaştırılmaktadır.

Karavan kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için linke tıklamanız yeterli.

KARAVAN KİRALA