Lumos Karavan

Rotamızı İzmir’e çevirip , antik çağlardan günümüze uzanan tarihi, sakin atmosferiyle huzur dolu Urla’ya gidelim!

Bağ turizmi ve deniz tatili için ideal olan bu belde, şehirden uzaklaşmak için kaçamak yapmak isteyenler ile kampçıların favori mekanlarından olmayı başarmış. Urla karavan kiralama ile gezilip tatil yapılabilecek doğal güzellikleri ile ruhunuzu ferahlatacak bir lokasyon.

Garanti ederiz ki karavan kiralama İzmir Urla’nın sahillerini, bağlarını, kamp alanlarını ve tarihi yerlerini gezerek, sizi tatmin edecek harika bir tatil seçimi olacaktır.

Urla Karavan Kiralama Talep Formu

Urla'da Neler Yapılabilir?

Urla’da bir tatil planlıyorsanız eşsiz Ege sularında kulaç atmak, kekik ve deniz kokusu burnunuzda huzurlu yürüyüşler yapmak, Bağ Yolu’na sapıp lezzetli şarapların tadına bakmak mutlaka yapmanız gereken aktivitelerin başında gelir.

Urla karavan yoluyla gezdiğinizde ekstra zaman ve konfor sağlayacaktır. Ayrıca şunu şöyleyebiliriz ki; planınız için nisan ayını tercih ettiyseniz, her yıl düzenlenen “Uluslararası Urla Enginar Festivali” ne denk geldiğiniz için oldukça mutlu olacaksınız. 🙂

Zanaatkarların, seramik sanatçılarının, ressamların eserleriyle donanmış, renkli kafelerle canlanmış huzur dolu Sanat Sokağı’na uğramayı da unutmamalısınız. Tarihi yerleri ziyaret etmekten hoşlanıyorsanız, dünya üzerinde bilinen 3 karantina adasından biri olan Urla Karantina Adasını’nı ziyaret edebilirsiniz.

İzmir’in Çeşme, Seferihisar, Karaburun ve Güzelbahçe ilçeleri ile komşu oluşuyla bu lokasyonları gezmenize de olanak sağlayan Urla karavan kiralama ile komşu ilçelere kolaylıkla yolculuk etmenizi sağlar. Urla’da konaklamak için pek çok butik otel ve pansiyon bulunur.

Kamp alanı sevenler içinse tercih edebilecekleri çeşitli kamp alanları mevcuttur. Bizim tavsiyemizi soracak olursanız kiralık karavan Urla tatili için en güzel kamp ve gezme tercihidir.

Tavsiyemize kulak verenler için derlediğimiz bazı Urla kamp alanlarına göz atmaya ne dersiniz?

Urla Karavan Kamp Alanları

  • Demircili Plajı Kamp Alanı

Demircili Yarımadası, plajı ile hem çadır kampı yapıp hem de tertemiz denizin keyfini yaşayabileceğiniz bir bölge. Karavan kampçılarının da yoğunlukla tercih ettiği bu popüler kamp alanına Urla karavan kiralama imkanını değerlendirerek gelmeyi tercih edebilirsiniz. Plajda ücretli ve ücretsiz bölümler, çadır kampı içinse ücretsiz alan yer alır.

  • Urla Altınköy Kamp Alanı

Urla’nın güzel koylarından olan Altınköy Koyu, kamp için Urla karavan kiralama yöntemini kullanan kampçıların ideal noktalarından biri. Kiralık karavan Urla tatiliniz için gidebileceğiniz Altınköy, berrak denizi ve ferah ormanlık alanıyla huzur dolu anlar vaat ediyor. Bu ücretsiz alanda sadece duş ve WC imkanı bulunuyor.

  • Nuri’nin Yeri Urla Kamp Alanı

Yassıca Ada, Çeşme gibi lokasyonlara yakınlığı, deniz ve yeşil doğayla iç içe bir kamp deneyimi sunması bu alanı kampçılar için gözde hale getiren unsurlar. WC, duş, soyunma kabini, elektrik, Wi-Fi, otopark, restoran gibi olanaklardan ücret mukabilinde faylanabileceğiniz hoş bir kamp alanı. Kiralık karavan Urla’nın bu bölgesi için tercihlerinizden biri olabilir. 
Kamp Ücreti: Çadırda konaklama 80 TL, bungalovda konaklama 150 TL.

  • Demircili Ada Camping


Mavi ve turkuazdan oluşan deniz rengi ile büyüleyici atmosferi kampçıların tercihi için harika bir sebep. Urla karavan kiralama yoluyla bu kamp alanında bir karavan kampı yapmak, gün doğumuyla karavanınızın kapılarını uçsuz bucaksız maviliğe açmak demek. Kamp Ücreti: Çadır 70 TL, karavan 100 TL.

  • Urla Huzur Kampı

Urla’nın en güzel kamp alanlarındandır. Sakinliği ve doğallığıyla tam bir “huzur kampı” niteliğindedir. Kiralık karavan İzmir Urla Huzur Kampı’na ulaşmak için değerlendirilebilecek bir seçenektir. Çam ağaçlarının altında çadırınızı kurabileceğiniz harika bir kamp ortamı sunan tesis, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak imkanlara sahiptir.
Kamp Ücreti: Çadır konaklama 70 TL.


Kiralık Karavan Urla İletişim Bilgileri

Urla karavan kiralama şirketleri arasında yer almasak da Lumos Karavan olarak ücret farkı ile her ile teslimat yapmaktayız. İzmir Urla lokasyonuna en yakın Bandırma şubemizden gelecek olan araç ile kapınızda teslim alabilir ve tatilinize keyifle başlayabilirsiniz.

Ofis İrtibat Bilgileri: 0534 962 10 70

Görüşmelerimiz online olarak gerçekleşmekte olup teslimat noktası müşterilerimizle birlikte kararlaştırılmaktadır.

KARAVAN KİRALA